Amerika Haberleri Burada

Amerika Haberleri Burada

Amerika’nın paylaşım sitesi sizleri bekliyor. Amerika gündemine dair ne varsa her detayı sizler için araştırıyoruz.

Amerika ile ilgili içeriklerimizi dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Amerika’da yaşanan her gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Amerikan yaşamına kadar farklı kategorilerde birçok yararlı bilgi sizleri bekliyor. Ülke hakkında son dakika gelişmelerini hemen okuyabilirsiniz. Ücretsiz paylaşımlar sayesinde gündemi yakından takip edebilirsiniz. Amerika gündemini yakından takip etmek isteyenler şimdi internet adresinde yerini alıyor. Son dakika gelişmeleri istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

E2 Vizesi Nedir?

E2 vizesi, ABD’de de ticaret yapmak isteyenlere verilir. E-2 vizesi göçmen olmayan vizeler kategorisinde yer alınır. Verilen bu vize geçicidir. E-2 uygunluğu için belli şartları sağlamanız gerekir. Bazı durumlarda tüm belgeleri sağlasanız bile E-2 için uygun olmayabilirsiniz. Vizeyi alabilmek için ABD ve anlaşmaları ülkelerde yaşamanız gerekir. Başvuru sahibinin girişimi ve projeleri göçmen bürosu tarafından incelenir.

EB5 Vizesi Nasıl Alınır?

Amerika Birleşik Devletleri’ne çalışmak için kalıcı oturma izni almanız gerekir. EB-5 vize programı bu konuda destek verebilir. EB-5 vize programı ile yabancı yatırımcılar Amerika’da yaşayabilir. EB5 vizesi nedir?

Amerika tarafından 1992 yılında kabul edilen bu program kapsamında yabancı yatırımcılar ve aileleri Amerika Birleşik Devletleri’nde sürekli oturum hakkında sahip olabiliyor. Amerika’da sürekli oturum hakkına ve vatandaşlığına sahip olmanın en hızlı yollarından bir tanesidir. Bu vizeden yararlanmak için Amerika’da belirli miktarda yatırımda bulunmanız gerekir. Yatırım tutarları ise şu şekildedir.

  • ABD’de bölgesel yatırım merkezleri tarafından belirlenmiş olan projelere $500,000 tutarında yatırım,

  • ABD’de dilediğiniz eyalette $1,000,000 tutarında yatırımda bulunmalısınız.

Amerika dışarıdan gelecek yatırımı yoluyla teşvik etmek amacıyla bu programı oluşturmuştur. Vizenin birçok isteği olabilir. Bu yüzden başvurularınızı uzmanlarla beraber yapmanız gerekir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

Osgb Neden Önemlidir?

Osgb Neden Önemlidir?

Osgb ile Mutlaka İş Sağlınızı Koruyun!

Osgb ile Mutlaka İş Sağlınızı Koruyun!

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir