Cephe Kaplama

Cephe Kaplama

Firmamız 1979 yılında Yılkar İnşaat olarak faaliyet gösteren ve aynı zamanda Türkiye’nin her bölgesine dış cephe kaplama hizmeti vermektedir. Ülkemizin önemli kuruluşlarından olan yapı inşaasını tamamlayan ve sektörde kurulduğu yıldan itibaren günümüze kadar çizgisini bozmayan bir firmadır.

2005 yılında firma olarak Metpor Söve & Mantolama kuruluşunu içine alarak sektöre hareketlilik kazandırdık. Türkiye’de en büyük söve tesisine sahip Yılkar İnşaat ihtiyaca yönelik tasarımlar ve uygulamaların gerekli çözümlerini sunarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Dış Cephe Kaplama Nedir ve Malzemeleri Nelerdir?

Dış cephe kaplaması; binaları rüzgâr, kar, dolu, yağmur ve güneş ışınları gibi dış hava koşullarından ve darbelerden koruyan bir sistemdir. Binalara aynı zamanda estetik görünüm kazandıran bir uygulamadır. Binalara estetik görünüm kazandıran bu uygulama ısı ve su yatılımı sağlayarak yapının ömrünü daha da uzatmaktadır.

Kaplama yapılırken kullanılacak malzemeleri binanın tasarımına ve estetik görüntüsünü sağlayacak şekilde seçiyor ve uyguluyoruz. Firmamızda dış cephe kaplama modelleri için dekoratif sıva, boya, ahşap, kompozit kaplama, prekast, granit, yalı baskı kaplama, doğal taş, alüminyum ve cam cephe kaplamaları gibi malzemeleri kullanmaktayız.

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Firmamız cephelerde doğal bir görüntü verebilmek için ahşap kaplamayı kullanmaktadır. Ülkemizde genellikle çok sık tercih edilen bir kaplama türüdür. Bu kaplama türü villa, otel, ev, ofis ve de ticari binaların güneş, yağmur ve kar gibi ciddi zarar verecek etmenlere karşı ahşap dış cephe kaplama yapmaktayız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

E Sigara Satın Al

E Sigara Satın Al

Sanayi Mutfak Ekipmanları ve Ürün Kalitesi

Sanayi Mutfak Ekipmanları ve Ürün Kalitesi

Baffle Tavan Nedir?

Baffle Tavan Nedir?

Uygulanabilir İzolasyon Sistemleri

Uygulanabilir İzolasyon Sistemleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir