İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere’ye çeşitli sebeplerle seyahat etmek isteyen kişilere İngiltere vize başvurusu için ihtiyaç duydukları profesyonel danışmanlık hizmetlerini sağlamaktayız.

Firmamızın danışmanlık hizmetleri, alanında uzman kişilerin yer aldığı profesyonel bir ekip tarafından gerçekleşmektedir. Siz de bu süreçte kendinizi yetersiz hissediyor veya başvuru sürecini etkili yönetemeyeceğinizi düşünüyorsanız, web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere vizesi başvuru sonuçları, başvuruların vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Kişiler eğer ülkeye oturum amaçlı bir başvuru talebinde değil de öğrenci vizesi veya ziyaret vizesi başvurusu yapıyorsa yaklaşık olarak 3 hafta ile 12 hafta aralığında başvuruları sonuçlanmaktadır.

İngiltere aile birleşimi vizesi veya oturum vizesi gibi vize türleri ise yaklaşık olarak 12 hafta ile 24 hafta aralığında sonuçlanmaktadır. İster ziyaret ister öğrencilik isterseniz de aile birleşimi amacıyla vize başvurusunda bulunan, profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde tüm bu süreci daha kolay bir şekilde atlatabilir, başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimalini artırabilirsiniz.

İngiltere Vize Türleri

İngiltere’ye gitmek isteyen kişiler birkaç vize türüne ayrı ayrı başvuruda bulunabilir. Tüm vize türlerinin başvuru koşulları ve süreleri farklılık göstermekle birlikte, şu şekilde sınıflara ayrılabilir:

  • İngiltere turistik vize
  • İngiltere ticari vize
  • İngiltere ziyaret vizeleri
  • Tedavi amaçlı İngiltere vizesi
  • İngiltere öğrenci ziyaretçi vizeleri
  • İngiltere çalışma vizeleri
  • İngiltere aile birleşimi amacıyla başvurulan vize

İngiltere Konsolosluğu’na yapılan başvurularda almak istediğiniz vize türünün başvuru koşullarına uygun olarak işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Fakat İngiltere aile birleşimi vizesine başvuru yapmak için, ek olarak İngiltere aile birleşimi sınavı olarak uygulanan dil yeterlilik testinden en az B1 seviyesinde bir sonuç almanız gerekir.

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen kişiler vize başvuru sürecinde biraz zorlanabilir. Oldukça kapsamlı ve detaylı olarak yürütülen bu süreçte bizlerden talep ettiğiniz profesyonel danışmanlık hizmetleri sayesinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Amerika Haberleri Burada

Amerika Haberleri Burada

Osgb Neden Önemlidir?

Osgb Neden Önemlidir?

Osgb ile Mutlaka İş Sağlınızı Koruyun!

Osgb ile Mutlaka İş Sağlınızı Koruyun!

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir