Elektronik Sigara Satışı Yapan En İyi Firma Önerileri

Elektronik Sigara Satışı Yapan En İyi Firma Önerileri

Sigarayı bırakmak isteyenler için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bunlardan biri de elektronik sigara hem sağlıklı hem keyifli bir alternatiftir. Fakat doğru ve kendinize uygun bir elektronik sigara almak gerekiyor. Piyasada birçok marka ve modeli bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen Smok Novo 4 ve pod mop modelidir. Eğer ki sigarayı bırakmak istiyorsanız ve elektronik sigara almak istiyorsanız önce ne sıklıkla sigara içtiğiniz belirleyin ve sigara çeşidinizi belirlemelisiniz.

İki çeşit elektronik sigara vardır. Bunlardan biri normal çekimli sigara bir diğeri ise ciğerden çekimli bu çeşidi güçlü buhar performanslı sigaradır. Normal çekimli elektronik sigara normal içilen sigaraya benzer. Bir diğer çeşit ise ekranlı kendinizin ayarlaya bildiği sigara çeşididir en bu şekilde en çok tercih edilen Smoke novo 4 çeşididir. Kullanımı kolay ve küçük bir boyuta sahiptir.

Ayrıca çeşitli renklerde bulunmaktadır. Sabit modda kullanılan sigaralar vardır. En çok yeni başlayanların tercih ettiği ve normal kullanılan sigara en yakın olan Pod mod sigara türüdür. Yeni başlayanlar için genellikle meyve tatlı aromalı likitlerden başlanmalı ve bu sigarayı kullanmaya başlandığında normal sigarayı kullanmamak gerekir.

Elektronik Sigara Nedir?

Nikotin, bitkisel gliserin, esans(İçindeki bazı maddeler değişkenlik gösterebilir yani değişik aromaları bulunmaktadır.) Likitlerin içindeki atomizerin ısınmasıyla buharlaşır. Bu buharlaşmayı nefesimizle çekerek ağzımıza gelen nikotin ve içindeki aromaları hissederiz. Elektronik sigara şarj ile çalışan ve içine likit koymak için bir likit tankı bulunur ve bide buharlaşmayı sağlayan atomizerden oluşur. Pod mod kullanarak sağlıklı ve kolay bir sigara keyfi yaşayabilirsiniz.

Bu sigarayı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli konu elektronik sigaranın markasıdır. Birçok seçenek karşımıza çıkmakta alırken kalitesine markasına dikkat etmemiz gerekir. Pod mod sigarayı veya Smoke nova 4 gönül rahatlığıyla alıp nikotin isteğinizi karşılayabilirsiniz. Ayrıca sigara zevkinizden de mahrum kalmamış olursunuz.

Elektronik Sigaranın Faydaları

Elektronik sigara sağlığa zararlı olmadığı için rahatlıkla her ortamda kullanabilirsiniz. Duman yerine buharla çalışmaktadır. Ve kendi zevkinize göre ayarlanabildiğiniz somoke nova4 kullanabilirsiniz. Çakmak, sigara külü ve kül tablasına gerek duyulmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pasif içici kavramında ortadan kaldırmaktadır. Her ortamda içilebilen bu sigara karbonmonoksit yaymamaktadır sosyal çevrenize verdiği rahatsızlıktan kurtaracaktır. Cebinize dost olan bu sigara normal sigaralar gibi maliyetli de değildir.

Peki Elektronik Sigara Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kullanırken dikkat etmemiz gereken kuralları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Dikkat edilmesi gereken en önemli konu elektronik sigaranın içinde likit olmadan çekmek eğer bu şekilde kullanılırsa elektronik sigaradan hiç hoş olmayan bir koku ağzınıza yayılabilir bu durum da sizi rahatsız eder.
  • Eğer elektronik sigaranızın şarjı az kalmış ise nefesinizle çekmeye çalışmayın sigaradan buhar çıkmaz ve bataryası zarar görebilir.
  • Eğer farklı bir aroma kullanmak istiyorsanız elektronik sigaranın likit haznesini iyice temizlemeniz gerekir.
  • Dikkat etmeniz gereken başka bir konu ise sigaranızı sürekli likitinizi aynı aroma kullanmayın eğer sürekli aynı aromada kullanırsanız dilinizdeki tat alma duyunuz azalabilir.
  • Elektronik sigarayı çok sık kullanan biriyseniz sigaranızı çok sık çekmeyin eğer çok sık çekerseniz elektronik sigaranızın bataryası ısınır ve bu da bataryanıza zarar vermiş olur.
  • Likit haznesini çok fazla doldurmayın eğer fazla doldurursanız likit batarya kısmına zarar verebilir. Buda elektronik sigaranızın verimini düşürür.

Tüm bunlara dikkat edildiği takdirde sorunsuz bir şekilde elektronik sigaranızı kullanabilirsiniz ve Elektronik Buhar sitesinden rahatlıkla ürün alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Otel Spa Merkezi

Bursa Otel Spa Merkezi

Burun Estetiği Konusunda Kimler Psikolojik Destek Almalıdır?

Burun Estetiği Konusunda Kimler Psikolojik Destek Almalıdır?

Diş Sağlığı Ve Doktoru

Diş Sağlığı Ve Doktoru

Güncel Sağlık Haberleri Oku

Güncel Sağlık Haberleri Oku

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir